TheTime | O Nas
148
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-148,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

o zespole

The Time

o nas

Zespół muzyczny The Time, śpiewa piosenki o bardzo szerokim spectrum gatunków muzycznych, od standardów Franka Sinatry, poprzez muzykę Disco, Italo Disco, no i najważniejszy w sumie ostatnimi czasy, polski nurt muzyczny  Disco Polo, po najlepsze przeboje polskiego rocka.

 

Nie obce są nam piosenki takich wykonawców jak Julio Iglesias, Jennifer Lopez, U2(One), ale i także wykonawcy pochodzący z polskiego rocka, Budka Suflera, Perfect, Lombard, Lady Pank i inne.

 

Wykonujemy też utwory z tzw. muzyki popularnej, tradycyjnej i biesiadnej można wręcz śmiało stwierdzić że zagramy prawie wszystko.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i ofertą.

historia

Zespół Muzyczny The Time, powstał w roku 1998. Początkowo skład zespołu był dwu osobowy, rozrastając się w okresie późniejszym do składu 3,4 a nawet 5 osobowego, aby ostatecznie zachować główną formę 4 osobowej grupy muzycznej.

 

Ciekawe wykonania piosenek, jak i również nietuzinkowy image, jest charakterystyczny dla zespołu The Time. Od około 2000roku zespół może poszczycić się największą oglądalnością na  forach, w tym na Łódzkim Forum Weselnym: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=2028

 

Impreza z naszym zespołem to gwarancja sukcesu Twojej imprezy, najważniejszym faktem jest to iż od 1998roku, nie zdarzyło nam się aby ktokolwiek był niezadowolony z imprezy którą mieliśmy przyjemność obsługiwać ze strony muzycznej.