TheTime | Skład
780
page-template-default,page,page-id-780,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Krzysztof / gitara akustyczna, elektryczna, instrumenty klawiszowe, harmonijka.

Jako lider i założyciel zespołu muzycznego The Time, gra na gitarze akustycznej i elektrycznej, a także na instrumentach klawiszowych oraz harmonijce ustnej. Jest doskonałym wodzirejem i konferansjerem, a swoje doświadczenie zdobył poprzez wieloletnie granie na różnego rodzaju imprezach.
W roku 1997, wielokrotnie zdobywał wyróżnienia na różnych konkursach wokalno/instrumentalnych, dzięki którym otworzyły się przed nim propozycje pracy w różnych miejscach związanych z muzyką.

W roku 2005 – ukończył studium dla Prezenterów Muzyki
W roku 2008 – ukończył szkolenie I i II stopnia dotyczące:

  • Realizacji Dźwięku pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Realizatorów Dźwięku/PSRD w Warszawie, patronat szkolenia objęły również Estrada i Studio oraz Live Sound.
  • Obsługi Aparatury Muzycznej

W roku 2016 – ukończył IV Akademię Produkcji Muzyki Noizz Bros c.d.n

 

 

Marta / wokalistka

Piękna i pięknie śpiewająca wokalistka Marta, zachwyci każdego swoim głosem, piękną aparycją, oraz niepowtarzalnymi wykonaniami piosenek w które wkłada całe serce, a drugie głosy które potrafi zrobić są wyjątkowe i niepowtarzalne.
Jest nie tylko niezwykle utalentowana muzycznie, ale również ma na swoim koncie kilka płyt nagranych ze znanymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej takimi jak DJ Brush znany z takich hitów jak “Nocna Jazda”, “W moim klubie” https://youtu.be/wpn6jcmjvEI i innych.Występowała na dużych scenach całej Europy, z utworami które współtworzyła właśnie z jednym z najlepszych polskich Producentów – DJ Brushem.

Od 2008 roku, udziela swojego głosu w zespole muzycznym The Time, w którym śpiewa jako główna wokalistka.

 

 

 

 

 

Damian / instrumenty klawiszowe, akordeon

Klawiszowiec i akordeonista Damian, który osiąga wiele sukcesów muzycznych na konkursach akordeonowych, koncertując na całym świecie. Udziela się również wokalnie, ale głownie w tle, uzupełniając śpiew Marty i Krzysztofa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mariusz / perkusja

Na co dzień dyrygent w orkiestrze dętej, z wyższym wykształceniem muzycznym. Na imprezach, wciela się w postać żywiołowego perkusisty, który swoim rytmem i dynamiką jaką prezentuje ruszy każdego do tańca.
Gra również na różnych innych instrumentach, ale głównym instrumentem w zespole The Time na jakim gra jest perkusja.